Rada Dyscypliny Rolnictwo i Ogrodnictwo

Biuro obsługi administracyjnej RNDRiO:

mgr Monika Cichocka-Kryg

Samodzielne stanowisko ds. obsługi Rady Naukowej
dyscypliny: Rolnictwo i Ogrodnictwo

pokój 111; tel. 061-848-7525

monika.cichocka-kryg@up.poznan.pl

Terminy i treść obrad:

Procedowane sprawy:

1. Przeprowadzenie przez Panią Dziekan prof. dr hab. Annę Kryszak sondażu w sprawie wyboru przewodniczącego Rady Naukowej Dyscypliny Rolnictwo i Ogrodnictwo

2. Przeprowadzenie przez Panią Dziekan prof. dr hab. Annę Kryszak sondażu w sprawie wyboru zastępcy przewodniczącego Rady Naukowej Dyscypliny Rolnictwo i Ogrodnictwo

I. Przewody doktorskie:

1. Zmiana w składzie komisji do przeprowadzenia egzaminu z w zakresie dyscypliny podstawowej - agronomia w przewodzie doktorskim mgr inż. Romana Błaszyka.

2. Powołanie nowego recenzenta rozprawy doktorskiej mgr inż. Anny Przybylskiej-Balcerek.

II. Postępowania  habilitacyjne:

1. Podjęcie uchwały w sprawie nadania dr. inż. Michałowi Krzyżaniakowi stopnia doktora habilitowanego nauk rolniczych w dyscyplinie rolnictwo i ogrodnictwo.

2. Uchwała w sprawie wyrażenia zgody na przeprowadzenie postępowania w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego dr. inż. Łukaszowi Sobiechowi.

III . Opinia w sprawie powołania Kierownika Katedry Gleboznawstwa (§ 16 ust 4 Statutu UPP).

22-23.10.2020

Procedowane sprawy:

1. Podjęcie uchwał w sprawie wyznaczenia trzech członków oraz powołania komisji habilitacyjnej w postępowaniu w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego  dr Danucie Kurasiak-Popowskiej .

2. Podjęcie uchwał w sprawie wyznaczenia trzech członków oraz powołania komisji habilitacyjnej w postępowaniu w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego dr Agnieszce Tomkowiak.

28.10.2020

Procedowane sprawy:

1. Podjęcie uchwały w sprawie wyznaczenia promotora rozprawy doktorskiej Pana mgr. inż. Szymona Cieślińskiego w związku ze złożeniem wniosku o wyznaczenie promotora, wszczynającego postępowanie w sprawie nadania stopnia doktora.

2. Podjęcie uchwały w sprawie wyznaczenia promotora rozprawy doktorskiej Pana mgr. inż. Roberta Wieczorka w związku ze złożeniem wniosku o wyznaczenie promotora, wszczynającego postępowanie w sprawie nadania stopnia doktora.

3. Podjęcie uchwały w sprawie wyznaczenia promotora rozprawy doktorskiej Pana mgr. Wenping Liu w związku ze złożeniem wniosku o wyznaczenie promotora, wszczynającego postępowanie w sprawie nadania stopnia doktora.

06.11.2020

Procedowane sprawy:

1. Powołanie kandydata na członka Uczelnianej Komisji Wyborczej w grupie pozostałych nauczycieli akademickich.

2. Wskazanie 8 osób do pracy w Komisji Dyscypliny Szkoły Doktorskiej.

16-17.11.2020

1.  Podjęcie uchwał w sprawie wyznaczenia trzech członków oraz powołania komisji habilitacyjnej w postępowaniu w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego  dr. Łukaszowi Sobiechowi.

2.  Podjęcie uchwał w sprawie wyznaczenia trzech członków oraz powołania komisji habilitacyjnej w postępowaniu w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego dr. Łukaszowi Sobiechowi.

3. Powołanie prof. UPP dr hab. Jarosława Potarzyckiego na przewodniczącego komisji w przewodzie doktorskim mgr. inż. Bartłomieja Nowickiego.

11.12.2020

1. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na  przeprowadzenie postępowania w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego dr Dorocie Weigt w dziedzinie nauki rolnicze, w dyscyplinie rolnictwo i ogrodnictwo.

2. Powołanie prof. UPP dr hab. Witolda Szczepaniaka na członka komisji w przewodzie doktorskim mgr inż. Łukasza Bińka.

15.12.2020

1. Powołanie stałych Komisji Rady Naukowej Dyscypliny Rolnictwo i Ogrodnictwo: Komisji ds. Nauki, Komisji ds. Kadr oraz Komisji ds. Strategii i Rozwoju (zgodnie z §4 regulaminu RND RiO).

Członkowie:

Prof. dr hab. Bandurska Hanna