Konkurs na stanowisko adiunkta

OGŁASZA KONKURS ZAMKNIĘTY

NA STANOWISKO ADIUNKTA

W KATEDRZE ŁĄKARSTWA I KRAJOBRAZU PRZYRODNICZEGO

I. Wymagania stawiane kandydatom:

1. Posiadanie stopnia naukowego doktora nauk rolniczych w zakresie agronomii, zootechniki lub pokrewnych.
  2. Biegła znajomość języka angielskiego.
  3. Wykazanie się udokumentowanymi osiągnięciami w dotychczasowej pracy naukowej  i dydaktycznej  lub osiągnięciami w dotychczasowej pracy zawodowej poza Uczelnią.
  4. Posiadanie predyspozycji do pracy dydaktyczno-wychowawczej i naukowo-badawczej na stanowisku nauczyciela akademickiego.
  5.

II. Wykaz wymaganych dokumentów:

1. Podanie o zatrudnienie adresowane do Rektora Uczelni.
  2. Kwestionariusz osobowy obowiązujący w Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, wraz z fotografią.
  3. Odpis dyplomu uzyskania stopnia naukowego doktora.
  4. Opis osiągnięć dydaktycznych, naukowych i organizacyjnych.
  5. Dokumentacja potwierdzająca osiągnięcia twórcze kandydata, jeżeli takie posiada.
  6. Oświadczenie kandydata o akceptacji warunków konkursu obowiązujących na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

III. Zatrudnienie nastąpi z dniem podjęcia decyzji przez Rektora.

IV. Dokumenty należy składać w terminie do  5 października  2020  r. w Dziekanacie Wydziału Rolnictwa, Ogrodnictwa i Bioinżynierii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, ul. Wojska Polskiego 28, pokój 221.

V. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia  15 października  2020 r.

VI. O wyniku konkursu każdy z kandydatów zostanie powiadomiony odrębnym pismem, skierowanym na adres wskazany przez kandydata.