Wirtualne Drzwi Otwarte na UPP

Ochrona środowiska, odnawialne źródła energii, zarządzanie danymi i sztuczną inteligencją w celu usprawnienia procesów produkcyjnych - to nasza przyszłość. Mieszkańcy będą potrzebowali inteligentnie zaprojektowanych miast, dostępu do zdrowego jedzenia oraz umiejętnego korzystania z zasobów naturalnych, które są źródłem dobrostanu psychicznego. Na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu znajdziesz kierunki przygotowujące do zawodów przyszłości!

Weź udział w Wirtualnych Drzwiach Otwartych na UPP i wybierz swoją ścieżkę rozwoju. Podczas spotkania dowiesz się wszystkiego o oferowanych kierunkach studiów i zasadach rekrutacji. Poznasz uczelniane organizacje, które pozwolą Ci się rozwijać w wolnym czasie. Spotkasz się z jednostkami, które będą Cię wspierać w budowaniu zawodowej kariery już w czasie studiów. Dowiesz się także, jak zdobywać doświadczenie podczas wyjazdów zagranicznych.

Zapraszamy w piątek, 19 marca 2021 r. od godz. 12:00 na nasze profile Facebook oraz YouTube! Wszelkie pytania i wątpliwości można rozwiać pisząc do nas – rekrutacja@up.poznan.pl.

ZałącznikRozmiar
PDF icon ulotka123.22 KB