wrz 28

W dniach 28.09-29.09.2020 roku w Zakładzie Wirusologii i Bakteriologii oraz Centrum Badań Organizmów Kwarantannowych, Inwazyjnych i Genetycznie Zmodyfikowanych  w Instytucie Ochrony Roślin-PIB w Poznaniu odbędą się warsztaty dla studentów dotyczące diagnostyki wirusów RNA oraz mikroskopii elektronowej ,, Jak wykryć wirusa? – nowoczesne techniki w diagnostyce wirusów roślin " .Współorganizatorem wydarzenia jest Komitet Biologii Molekularnej PAN. Warsztaty mają charakter popularnonaukowy.

gru 03

Katedra Biochemii i Biotechnologii

Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

zaprasza pracowników UP na wykład

Profesor Marii Pajares

z Centro de Investigaciones Biológicas – CSIC w Madrycie

pt. Regulation of the methionine cycle:
a focus on MAT and BHMT

który odbędzie się dnia 3 grudnia 2019 r. w Sali B, Biocentrum

gru 03

Katedra Biochemii i Biotechnologii

Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

zaprasza studentów UP na wykład

Profesor Marii Pajares

z Centro de Investigaciones Biológicas – CSIC w Madrycie

pt. From Nutrition to Epigenetics:

contributions of the methionine cycle

który odbędzie się dnia 3 grudnia 2019 r. w Sali B, Biocentrum

lis 18

Organizatorzy:

Katedra Gleboznawstwa i Ochrony Gruntów Oddział Poznański Polskiego Towarzystwa Gleboznawczego

Zapraszają na wykład

Dr Tamás Szegi (Szent István University)

pt. The land management impact on soil properties (case study from Hungary)

Data: 18 listopad 2019

Godzina: 1330-1500

wrz 26

W dniach 26.09-27.09.2019 roku w Zakładzie Wirusologii i Bakteriologii oraz Centrum Badań Organizmów Kwarantannowych, Inwazyjnych i Genetycznie Zmodyfikowanych  w Instytucie Ochrony Roślin-PIB w Poznaniu odbędą się warsztaty dla studentów dotyczące diagnostyki wirusów RNA oraz mikroskopii elektronowej pt: ,,Nowoczesne metody wykrywania i identyfikacji wirusów roślin". Współorganizatorem wydarzenia jest Komitet Biologii Molekularnej PAN.

mar 19

Katedra Gleboznawstwa i Ochrony Gruntów,
zaprasza na wykład
Dr Undrakh-Od Baatar
Mongolian Natural Zones
and Main Soil Types
19 marca 2019 roku
godzina 13.30-15.00
sala wykładowa w budynku przy ul. Szydłowskiej 50

cze 18

Pragniemy Państwa zachęcić do wspólnego świętowania 100-lecia własnego Wydziału w gronie Koleżanek i Kolegów ze studiów. Już dziś zapraszamy wszystkich na spotkanie w dniu 18 czerwca 2019 roku, które odbędzie się w Biocentrum (ul. Dojazd 11).

wrz 27

W dniach 27.09-28.09.2018 roku w Zakładzie Wirusologii i Bakteriologii oraz Centrum Badań Organizmów Kwarantannowych, Inwazyjnych i Genetycznie Zmodyfikowanych  w Instytucie Ochrony Roślin-PIB w Poznaniu odbędą się warsztaty dla studentów dotyczące diagnostyki wirusów RNA oraz mikroskopii elektronowej ,,Techniki biologii molekularnej i mikroskopii elektronowej do identyfikacji wirusów roślin’’. Współorganizatorem wydarzenia jest Komitet Biologii Molekularnej PAN.