Zastosowanie Technologii Informacyjnych w Rolnictwie Poznań 2018

kwi
kwi/23 09:00 - kwi/24 14:30

Szanowni Państwo,

W imieniu własnym oraz organizatorów mam zaszczyt zaprosić do udziału w XXI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z cyklu "Zastosowanie Technologii Informacyjnych w Rolnictwie", organizowanej przez Instytut Inżynierii Biosystemów, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Współorganizatorami konferencji są POLSITA (Polskie Towarzystwo Zastosowań Informatyki w Rolnictwie, Gospodarce Leśnej i Żywnościowej) oraz Polskie Towarzystwo Inżynierii Rolniczej.

Konferencja odbędzie się w Hotelu Daglezja ul. Woźniaka 7, 62-035 Kórnik pod Poznaniem hoteldaglezja.pl w dniach od 23 do 24 kwietnia 2018 roku Szczegółowe informacje związane z nadchodzącą Konferencją, znajdziecie Państwo w załączonym Komunikacie nr 1 oraz na stronie.

Kontakt do Komitetu Organizacyjnego:

dr hab. inż. Krzysztof Koszela
Sekretarz