Interdyscyplinarne anglojęzyczne studia doktoranckie na Wydziale Lekarskim CM UMK

Interdyscyplinarne anglojęzyczne studia doktoranckie o zasięgu międzynarodowym, dofinansowane ze Środków Unii Europejskiej, łączą dyscypliny kliniczne z naukami podstawowymi i skierowane są do absolwentów różnych kierunków studiów drugiego stopnia zainteresowanych podjęciem zadań naukowo-badawczych w dziedzinie nauk biomedycznych. Proces rekrutacyjny oraz wszystkie zajęcia dydaktyczne prowadzone będą w języku angielskim. Ogromnym walorem proponowanego przez nas programu jest koncepcja zespołowej opieki, klinicysty oraz przedstawiciela nauk podstawowych, nad doktorantem i jego pracą badawczo-naukową. Dodatkowym atutem jest, oprócz stypendiów standardowych przysługujących sluchaczom studiów doktoranckich, dodatkowe stypendium finansowe zabezpieczające byt każdego uczestnika naszego proiektu. Informacje dotyczące rekrutacji, proponowanych tematów badawczych, realizacji programu oraz możliwości finansowania umieszczone zostały na stronie Wydziału Lekarskiego CM UMK www.wl.cm.umk.pl oraz na stronie dedykowanei projektowi: www.i2pse.cm.umk.pl.