PROJEKT SYStem (Share Your Soils) - RUSZA REKRUTACJA

Ogłaszamy otwarcie rekrutacji na warsztaty organizowane w ramach projektu SYStem (Project No 2019-1-PL01-KA203-065101 Strategic Partnerships for higher education (KA203) of Erasmus+ programme of the European Union). Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na stronie internetowej projketu: shareyoursoils. Warsztaty odbędą się w dniach 5-10 lipca 2020 w Lubljanie (Słowenia). Koszty uczestnictwa (przelot, zakwaterowanie, wyżywienie) w całości pokryte zostaną ze środków projektu. Rekrutacja adresowana jest do studentów kierunków Rolnictwo, Ochrona Środowiska oraz doktorantów, którzy ukończyli kurs gleboznawstwa. Na warsztaty pojadą 4 najlepsze osoby, które przejdą dwustopniowy system rekrutacji (test + rozmowa kwalifikacyjna). Osoby zakwalifikowane do pierwszego etapu rekrutacji zostaną mailowo poinformowane o terminie i obowiązującym zakresie materiału, którego będzie dotyczył test. Dodatkowe kryterium stanowi dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Formularz rejestracyjny dostępny tutaj, proszę wypełnić do 15 lutego 2020.

Koordynator uczelniany projektu SYStem: dr Łukasz Mendyk